Informacja rodzicom

Każda z wychowawczyń dwa razy do roku wykonuje ocenę osiągnięć dzieci, robi to w sposób obserwacji, w sposób analizy prac plastycznych dzieci, w sposób obcowania z dziećmi oraz obcowania z rodzicami, wszystko to fiksuje i zaznacza na diagramie, która jest pomocnym czynnikiem do oceny dziecka i która jest stosowana według nowej metodyki oceny osiągnięć dziecka.

Każdy z rodziców ma prawo zapoznać się ze zrobioną oceną dziecka, usłyszeć komentarz specjalisty i wyrazić swoje zdanie. Chcąc by rozmowa rodzica i wychowawcy była na podobnym poziomie, przedstawiamy wam opis metodyki oceny dziecka, książka jest dostępna w wersji elektronicznej i jest bardzo precyzyjnie opisane, co jest oczekiwane od dziecka na konkretny wiek.

Wiedząc co jest oceniane i na jakim poziomie jest dziecko, rodzic ma możliwość mieć pozytywny wpływ na rozwój umiejętności dziecka. Więc jak najbardziej prosimy dołączyć się do tego procesu i znależć chwilkę na przestudiowanie podanego materiału.

Vaikų pasiekimų vertinimo aprašas