Współpraca

Już drugi rok nasze przedszkole współpracuje z przedszkolem z Żarek Letniska, gmina Poraj, Polska. Nasza gr. “Mądrale” prowadzi korespondencję z gr. “Biedroneczki”, na początku były organizowane wirtualne wycieczki w naszych miejscowosciach, a tym razem do naszego przedszkola trafiła maskotka Żabcia, a do przedszkola przyjacieli trafiła maskotka Misio, i te oto maskotki miały za zadanie zapoznać się z rodzinami naszych dzieci, spędzić z nimi trochę czasu oraz podzielić się informacją z przyjaciółmi w formie albumiku. Takie albumiki już dotarły do naszych przedszkoli, Panie odczytały teksty opowiadań, dzieci oglądały przygody maskotek na zdjęciach i bardzo się cieszyły, że tak fajnie nam się ten nasz wspólny projekt udał.

Teraz już szykujemy plany na dalniejsze współprace z naszymi przyjaciółmi.