“Magiczne śnieżynki”

Z przędzy srebrną nitką
Mróz czaruje swoim chłodem
Ich postać niezwykłą.’’

Zima jest jedną z najpiękniejszych pór roku. Magię zimowego klimatu podkreśla skrzący się mróz, malujący na szybach fantazyjne wzory oraz pokrywający wszystko w biały puch i wirujące w powietrzu płatki śniegu.
Krajobraz zimowy zainspirował wychowawczynię Bożenę Najmowicz ze żłobka-przedszkola w Mickunach zorganizować wystawę ,,MAGICZNA ŚNIEŻYNKA” dla nauczycieli, dzieci i rodziców rejonu Wileńskiego.

Wystawa ,,MAGICZNA ŚNIEŻYNKA” była poświęcona zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. To czas magiczny, kiedy chce się zbliżyć wszystkich i zjednoczyć w jedno.

Prace były wykonane różną techniką plastyczną i wysyłane na adres żłobka-przedszkola w Mickunach, do 10 grudnia. Otrzymaliśmy ogółem bardzo dużo przecudnych śnieżynek, wyklejanych, szydełkowanych, malowanych i ozdabianych, które zostaną wystawione przez administrator Ośrodka Kultury w Mickunach Alonę Wengrowskają razem z
nauczycielką edukacji artystycznej i bibliotekarką Biblioteki w Mickunach Edytą Subocz w sali Ośrodka Kultury w Mickunach. Prace można obejrzeć do końca stycznia.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział wystawie, każda placówka, nauczyciel i dziecko otrzymają Podziękowania za udział.

Aut.tekstu: nauczycielka Bożena Najmowicz