Babciu, Dziadku kochamy Was!

28 stycznia hucznie odświętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, tym razem na scenie Ośrodka Kultury w Mickunach. Swoich Dziadków zaprosiły dzieci z grup “Biedroneczki”, “Mądrale” i “Krasnoludki”. Sala pękała w szfach od dużej ilości widzów, ale nie ma się czemu dziwić, gdyż każdy chciał zobaczyć na swoje wnuczęta na scenie.

Każda grupa wykazała się świetnie, dzieci ślicznie recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły, a starszacy zademonstrowały krótką scenkę, ilustrującą życie Dziadków, od młodości po czasy dzisiejsze, kiedy to już mają wnuczków. Dziadkowie nie oszczędzali braw i uśmiechów, a na sam koniec koncertu odśpiewano dla Dziadków tradycyjnych Sto lat.

Tym wieczór się nie skończył, tak jak na wszystkich czekał pyszny słodki poczęstunek i wspólna zabawa przy skocznej muzyce.

Dziękujemy wszystkim Paniom za udany koncert, a administrator Ośrodka Kultury w Mickunach, Alionie Wengrowskiej, za udostępnienie dla nas sceny i sali.