Kurs e-learningowy

Szanowni  nauczyciele, kierownicy polskich placówek oświatowych na Litwie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych kursów  e-learingowych:

Kursy te są produktem  projektu „Polska szkoła za granicą. Wspieranie doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół polonijnych” realizowanego w ramach programu Erasmus + – Akcja K02, Edukacja szkolna, Partnerstwa strategiczne na rzecz innowacji.

Projekt  jest realizowany przez Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku w międzynarodowym partnerstwie ze szkołami polonijnymi z pięciu europejskich państw Wlk. Brytanią, Belgią, Norwegią,  Hiszpanią oraz Litwą i obejmują swą tematyką metodykę nauczania w języku polskim. Tematyka kursów jest ściśle powiązana z potrzebami w zakresie szkoleń metodyczno-dydaktycznych dla nauczycieli edukacji polonijnej i ma na celu wspieranie doskonalenia zawodowego nauczycieli polonijnych, dzielenie się wiedzą, doświadczeniami.

Osobom, które ukończą dany kurs zostanie wystawiony i wysłany certyfikat ukończenia kursu e-learningowego.

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego podnoszenia swoich kompetencji metodycznych poprzez kursy e-learingowe: