Roztrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Moja Ojczyzna w kolorach”

Współpracując z przedszkolem im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich (Polska) z inicjatywy tego przedszkola był zorganizowany konkurs plastyczno-techniczny o treści patriotyczno-krajoznawczej pt. “Moja Ojczyzna w kolorach” , celem tego projektu było wzmacnianie więzi narodowo-patriotycznych, w konkursie brały udział dzieci  w wieku 3-7 lat, wykonywały prace plastyczne różną techniką, nasze dzieci wykonawały swoje prace nie tylko pod bacznym okiem rodziców ale i wychowawczyń: Aliny Makiewicz, Bożeny Naimowicz, Bożeny Rusakiewicz, Jolanty Raczewskiej i Ireny Makowskiej.

Wysłane prace były eksponowane w przedszkolu im Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich, a komisja wybrała wśród wszystkich prac te najlepsze, warte konkursowych miejsc, z naszego przedszkola lauretami tego konkursy zostały:

Kategoria I 3-4 latki

I miejsce Gabriela Kozłowska

II miejsce Erland Mikulewicz

III miejsce Daniel Stefanowicz

Kategoria II 5 – latki

II miejsce Eryka Abułfatowa

III miejsce Dominika Ziaja

Kategoria III 6 – latki

II miejsce Wiktoria Jurołajt

Kategoria IV 7-latki

I miejsce Kasjan Michno

Gratulacje laureatom! Dzieci otrzymały dyplomy oraz prezenty, oraz podziękowania za udział w konkursie, prezenty zostały zebrane i przekazane naszym dzieciom przez koordynatorów konkursu: Angelikę Dąbek oraz Celinę Kitkowską.

Dziękujemy za piękny przykład współpracy.