Dzień Babci i Dziadka

Każdego roku tradycyjnie w ten dzień bądź o dzień wcześniej odbywały się koncerty w przedszkolu z okazji Dnia Babci i Dziadka, tego roku przedstawienia dla kochanych Dziadków odbyło się w formie wirtualnej, nauczyciele grup przedszkolnych stworzyły filmiki z wierszami, piosenkami i tańcami dzieci i nagrania zostały opublikowane 21 stycznia na grupach zamkniętych strony Facebook. Od poniedziałku wszystkie dzieci, te w domu i te w przedszkolu, szykowały dla swoich ukochanych dziadków laurki, rysowały portrety, a także otrzymywały zadania od nauczyciela, ku dniu Dziadka i Babci zrobić coś miłego dla swoich ukochanych, np. przysyzkować kanapkę i herbatę, bądź upiec pyszne ciasto.

Ku waszej uwadze przedstawiamy króciutkie nagranie z pracami, jakie tworzyły dzieci w przedszkolu i w domu.