III Targi Edukacyjne

Nauczyciele naszej placówki mieli zaszczyt brać udział i reprezentować Żłobek-przedszkole w Mickunach na III Targach edukacyjnych szkół polskich na Litwie, które zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie “Macierz Szkolna”.
Wśród uczestników byli przedstawiciele polskich szkół i przedszkoli z rejonów wileńskiego, solecznickiego, trockiego, świeciańskiego oraz miasta Wilna. Na stoiskach prezentowane było to, czym żyje placówka. My akurat przedstawialiśmy możliwości pracy z Beebotem i robotem Qobo, jak również przedstawialiśmy pomoce dydaktyczne, które zostały stworzone przez nauczycieli naszej placówki. Mieliśmy okazję zwiedzić stoiska innych placówek, porozmawiać o sposobach pracy nauczycieli, jak również podzielić się swoim doświadczeniem.