Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Styczeń miesiąc jest przeznaczony dla naszych kochanych Dziadków, bo w kalendarzu mamy Dzień Babci i Dzień Dziadka, który to tradycyjnie jest również obchodzony i w przedszkolu. Tego roku starsze dzieci z grup “Mądrale” i “Krasnoludki” wraz ze swymi Paniami zorganizowały Dziadkom święta. Dzieci z grupy “Mądrale” zaprosiły swoich Dziadków na koncert 24 stycznia, a dzieci z grupy “Krasnoludki” – 31 stycznia.

Imprezy były wyśmienite, na koncert przybyło sporo Dziadków i Rodziców. Dzieci prezentowały się również cudownie, będąc na scenie dobrze się czuły i bardzo odpowiedzialnie podeszły do im zadanych zadań. Dzieci z grupy “Mądrale” zaprosiły widzów na obejrzenie mini spektaklu “Wesele”, a dzieci z grupy “Krasnoludki” recytowały Dziadkom wiersze, tańczyły oraz zapraszały do wspólnej zabawy w formie tańców.

Pod koniec imprezy każde z dzieci zaprosiło swoich Dziadków do wspólnego zdjęcia.

W imieniu Dziadków dziękujemy pani Edycie, pani Bożenie, pani Ani, pani Alinie, pani Ewelinie i paniom do pomocy: pani Renacie i pani Agacie za piękne widowisko.