Dzień Babć i Dziadków w przedszkolu

Tradycyjnie styczeń miesiąc jest miesiącem, kiedy jeszcze bardziej pamiętamy o swoich Dziadkach, szykujemy im prezenty w formie laurek, składamy życzenia a także zapraszamy na wspólne spędzenie czasu u nas w przedszkolu. Tego roku dzieci z grup “Krasnoludków” i “Mądrali” zaprosili dziadków na świąteczne popołudnia, dzieci z gr. “Krasnoludki” pod bacznym okiem pań: Bożeny Naimowicz, Katryny Baranowskiej, Elity Jurkewicziene i Edyty Subocz przedstawiły zebranym Babciom i Dziadkom zimową scenkę karnawałową, a dzieci z grupy “Mądrale” zaprosiły Babć i Dziadków na wspólne spędzenie czasu razem się bawiąc i ucząc, tak jak Dziadkowie mieli do wykonania kilka zadań, Babcie uczyły dzieci wiązać na drutach, a Dziadkowie – dmuchać balony i zawiązywać chusteczki. Każde wspólne świętowanie było uhonorowane wspólną biesiadą przy filiżance ciepłej herbaty.