Wielkanocna zabawa w przedszkolu

Dnia 24 kwietnia dzieciaki i cała społeczność naszego przedszkola bawiła się wpólnie na zabawie Wielkanocnej, którą to zorganizowała pani Elita, nauczycielka edukacji artystycznej. Dzieci i Panie dostosowały swój ubiór do tematyki Święta, ktoś był króliczkiem, ktoś kurczaczkiem a ktoś kaczuszką. Każda z grup przedstawiła piosenki i wierszyki na tematykę wielkanocną, następnie wszyscy razem zabawiłyśmy się z Wielkanocnym Zajączkiem w zabawy zręcznościowe i ostatecznym wydarzeniem tej imprezy było wspólne udekorowanie ogromnej Pisanki, wspólnie zrobione zdjęcie przy Pisance zostało wysłane do organizatorów ogólnolitewskiego konkursu “Dzięcieca Wielkanoc 2019” i każde dziecko otrzymało od organizatorów w prezencie książkę z bajką o zajączku, w języku litewskim “Strykt pastrykt!” aut. Paulius Norvila.