Spacer z Aniołami

Dnia 13 grudnia, piątek, dzieci przedszkolne wraz ze swymi nauczycielkami i Rodzicami, wyruszyły od przedszkola do kościoła, gdzie na nas czekał ks. pr. Waldemar Ulczukiewicz. Tego roku zamiast tradycyjnego dnia światełka, postanowiliśmy zrobić “Spacer z Aniołami”.

Każda Rodzina tworzyła w domu Aniołków, ale takich, które można by było zawiesić na świątecznym drzewku w kościele podczas świąt Bożego Narodzenia. Każdy Aniołek był przecudny, juz wkrótce będziemy mogli podziwiać je na drzewku świątecznym.

Po uroczystej Mszy św., kiedy to modlono się w intencji całej społeczności przedszkolnej, udaliśmy się wszyscy do domu parafialnego na degustację gorącego kakao i pysznych ciastek, częstował nas ks.pr. Waldemar Ulczukiewicz, za co serdecznie dziękujemy.