Spotkanie z Panem Poetą

Dzieci z gr. Mądrale wraz z p. Bożeną i p. Agatą wyruszyły na nietypowe spotkanie z Panem Poetą do Domu Kultury Polskiej w Wilnie, akurat tymi dniami organizowane są spotkania autorskie dla dzieci „Pan Poeta Show”, które przedstawiają dzieciom literackie zabawy z poezją. Dzieci z zaciekawieniem wpatrywały się w bohatera-pacynkę, która opowiada swoją bajkę zmienionym głosem autora. Chętnie także angażowały się w zabawy wokół morału płynącego z każdej historii Pana Poety, jak również chętnie się bawiły razem z Poetą, wykonując masę różnych ciekawych zabaw, a na koniec zabawy p. Bożena sprezentowała dla autora książek bajkę o Krasnoludku, którą tworzyły wspólnie dzieci i rodzice żłobka-przedszkola w Mickunach, kto wie, może kiedyś powróci do nas ta bajka w postaci książki.