Konkurs plastyczny “Razem-trzymając się za ręce”

W ramach przyjaznej współpracy naszego przedszkola z przedszkolem im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich (Polska), zorganizowany został konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski pt. “Razem – trzymając się za ręce”.

_cuva

Dzieci różną techniką wykonywały prace plastyczne wraz z rodzicami i nauczycielami, prace zostałe nadesłane na adres naszej placówki. Wszystkie prace plastyczne były eksponowane w żłobku-przedszkolu w Mickunach. Rodzice wraz z dziećmi mogły głosować na swego faworyta, lecz ostateczną decyzję podjęła komisja, która to wyłoniła zwycięzców konkursu w kategoriach wiekowych 3-4 lat i 5-6 lat. Tak się poukładało, że faworytami komisji i zebranych głosów podczas głosowania dzieci i rodziców zostały te same prace. Przedstawiamy Waszej uwadze prace laureatów.

2 miejsce Paweł Nikołajew (5-6)