Ožkų pažinimo edukacija

Šiandien pas mus svečiuose buvo ožkytės, kam arkliukai, kam šuniukai, bet iš tikrųjų gražios, jaunos, tikros ožkytės iš mobilaus ūkio “Bagota ciba”. Keturios gražuolės labai smagiai draugavo su mūsų vaikais, leidosi būti glostomos, maitinamos, šukuojamos bei vedžiojamos po darželio teritoriją. Ožkyčių šeimininkai labai išsamiai papasakojo apie šių gyvūnų auginimo ypatumus, papasakojo ką ožkytės mėgsta valgyti, kaip leidžia savo laisvalaikį bei kokias pramogas siūlo jų ūkio lankytojams. “Bagota ciba” šeimininkai organizuoja pasivaikščiojimus su ožkytėmis ir taip pat veda ožkyčių pažinimo edukacijas vaikams. Tokio tipo edukacijos leidžia vaikams ne tik išgirsti, bet ir išjausti per lytėjimą, bendravimą bei regą ypatingą ryšį su gyvūnais, mūsų nuostabai vaikai visai nebijo tokio kontakto.